Autoritest

Anzori Barkalaja (sündinud 1968. aastal) Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna haridusteaduste instituudi haridusuuenduskeskuse juhataja, hariduse juhtimise lektor ning sama instituudi asejuhataja arendustöö alal.

Arvo Järvet (sündinud 1948. aastal) on Tartu Ülikooli  loodus- ja täppisteaduste valdkonna ökoloogia ja maateaduste instituudi loodusgeograafia lektor.

Dagmar Kutsar (sündinud 1951. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna ühiskonnateaduste instituudi sotsiaalpoliitika dotsent.

Erich Kukk (sündinud 1928. aastal) on loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitdotsent.

Garri Raagmaa (sündinud 1966. aastal) on  loodus- ja täppisteaduste valdkonna ökoloogia ja maateaduste instituudi regionaalplaneerimise dotsent.

Heino Mardiste (sündinud 1936. aastal) on loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitdotsent.

Henn Vallimäe (sündinud 1955. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna Pärnu kolledži direktor.

Jaanus Paal (sündinud 1947. aastal)  on loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor.

Janno Reiljan (sündinud 1951. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna emeriitprofessor.

Judit Strömpl (sündinud 1952. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna ühiskonnateaduste instituudi sotsiaaltöö õppetooli juhataja ja sotsiaalpoliitika dotsent.

Jüri Sepp (sündinud 1952. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna majandusteaduskonna majanduspoliitika professor.

Kerly Espenberg (sündinud 1982. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskuse projektijuht-analüütik.

Liina Soobik (sündinud 1955. aastal) on humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna maailma keelte ja kultuuride kolledži inglise keele lektor.

Leho Ainsaar (sündinud 1963. aastal)  on loodus- ja täppisteaduste valdkonna ökoloogia ja maateaduste instituudi direktor ja geoloogia vanemteadur.

Mare Ainsaar (sündinud 1966. aastal)  on sotsiaalteaduste valdkonna ühiskonnateaduste instituudi sotsiaalpoliitika õppetooli juhataja ning sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika vanemteadur.

Ott Kurs (sündinud 1939. aastal) on loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor.

Raul Eamets (sündinud 1964. aastal) on sotsiaalteaduste valdkonna dekaan ning majandusteaduskonna makroökonoomika professor.

Taivo Tali (sündinud 1966. aastal) on Võrumaa arenguagentuuri juhataja.

Tarmo Kulmar (sündinud 1950. aastal) on humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna usuteaduskonna võrdleva usuteaduse professor.

Tõnu Lehtsaar (sündinud 1960. aastal) on humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna usuteaduskonna juhataja ning religioonipsühholoogia professor.

Ülari Alamets (sündinud 1967. aastal) on Interreg Central Balticu projektijuht.